snow

sobota, 30. júla 2016

Brown with POP of COLOR ♥ FOTOPOSTUP ♥

Ahojte !
Aj vám sa niekedy stane, že sa z niečoho tešíte až tak, že sa vaša schopnosť sústrediť sa nečakane zníži a vy niečo vyvediete?
Presne to sa mi stalo, keď som sa chystala urobiť toto líčenie.
Všetko bolo v poriadku, hudba zo spotify mi pekne hrala a motivovala ma, maľovátka som mala nachystané, už len spratať notebook zo stola. Dávam ho pekne preč a zrazu som sa nabíjačkou "trošku" dotkla šálky s kávou. 
Výsledok ? 
Káva už v šálke nebola. 
Bola na stole, nejakým zázrakom v šuflíku ale to najhoršie miesto kde mohla byť, bol koberec.
ANYWAY
Po cca 15-tich minútach zahladzovania dôkazov ( doma si stále nik nič nevšimol ( myslím koberec)) a ďakovania samej sebe, že nepijem smeťavú zrnkovú kávu, ale nesku, som sa konečne mohla pustiť do líčenia.
A vzniklo z toho toto.


Tuším, že som na blogu ešte nemala líčenie, kde by som použila inú linku, ako je čierna, alebo hnedá, no musím povedať, že sa mi takáto zmena celkom páči a pravdepodobne urobím aj iné farebné varianty.
Tricky part je asi len to, že doma farebné linky nemám, preto som použila tiene, čiže farby niesú až také výrazné, no v kombinácii s tmavými tieňami na viečku farby aj tak vynikli :)


POUŽITÉ PRODUKTY 
Ako inak, aj teraz som líčenie začala s makeupom od Dermacolu - Cover, ktorý už asi rok nepoužívam na tvár , ale slúži mi len ako podkladová báza. Zafixovala som ho trasparentným púdrom od Essence a ďalej som pokračovala bronzerom od NYC - Sunny
Líčenie je pomerne jednoduché.  Na celé pohyblivé viečko som naniesla červenkastý tiež z Paletky matných tieňov, ktorú som kúpila na Ali. Do ohybu som pridala hnedý tieň s teplým podtónom.  Tú istú kombináciu som použila aj na spodné viečko.
Potom nasledovala lepiaca páska, vďaka ktorej som mala robenie linky odosť jednoduchšie. Znovu som použila Dermacol cover - na vykreslenie tvaru linky  a zafixovala som ju bielym matným tieňom. A už som naniesla len žltý tieň na celú linku a potom červeno-oranžový na spodnú časť. Tesne ku mihalniciam som ešte naniesla čiernu linku od Essence I ♥ Punk  a menšie nedostatky som opravila čiernym tieňom od Catrice - 140 The Captain of The Black Pearl. A to je všetko ! 
Už len maskara - Miss Sporty Pump up Booster, Umelé riasy a svetlý žltkastý tieň od Essence - All about Candies na prejasnenie vnútorného kútika a obočia. 
 Na tvár a pery som použila : 
Couleur Caramel - hydratačnú podkladovú bátu
Dermacol Imperial Makeup - odtieň 1 a 2 zmiešaný so Olejom Santalové drevo
Catrice Liquid Camouflage korektor 
Essence Fix and Matte transparentný púder pod oči 
Gabriela Salvete Pressed Powder na zbytok tváre
Rimmel Natural Bronzer v odtieni 02 Sun Light
Essence očný tieň v odtieni 22 Blockbuster na zvýraznenie lícnej kosti
Bell Secretale Iluminating púder na rozjasnenie
Essence ceruzka na pery - 06 Satin Mauve
Essence rúže 23 Velvet matt a 03 Come naturally
Tak a to je všetko ! V celku jednoduché líčenie, ktoré môžte v týchto letných dňoch prevetrať. 
Dúfam, že sa vám páči a že sa ním hádam niekedy necháte aj inšpirovať.
Majte sa krásne a užívajte si leto :)
KIKA KONKA

PS : Áno, na blogu mi stále sneží, ale veď, treba sa aspoň nejako schladiť, nie ? :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...