snow

streda, 16. septembra 2015

♥ BYE BYE SUMMER ♥ Líčenie ♥ FOTOPOSTUP ♥

Ahojte :) 
D nes tu mám pre vááás opäť nové líčenie ... Idem opäť urobiť takzvanú CHIT CHAT verziu, čiže momentálne som v tom štádiu, že sedím za stolom, s nachystanou kávou, nachystaným foťákom, počúvam Eda Sheerana ( ako vždy :3 ) a neviem, čo idem ešte líčiť :) 
Viem len, že sa pomalinky blíži jeseň a tú mám ja rada :)  Takže si asi dáme nejaké to jesenné líčenie ..

Najskôr sa pomodlím, aby mi slniečko po celý čas fotenia svietilo, lebo už sa pomaly zaťahuje obloha... a to ja neznááášam


( Pre väčšiu kvalitu KLIKNITE na fotky :) )
Namiesto bázy na celé viečko nanesiem krémový svetlý tieňik .Do očného ohybu nanesiem hnedý tieň, ktorý následne rozblendím a na celé viečko nanesiem bielu ceruzku pre intenzívnejšiu farbu tieňov. Ceruzku avšak nenanesiem do stredu viečka, lebo tam som sa zrazu rozhodla, že nanesiem čierny tieň.Tienik do stredu viečka pomalinky naťupkám, aby mal čo najväčšiu pigmentáciu, aj keď si myslím, že tento tieň od Catrice (140) ju má aj tak celkom slušnú :)
Pre celkom intenzívne  prejasnenie očí som do vnútorného kútika naniesla jasný, žltý tieň ( žltý tieň, žlté opadané listy, jeseň, či ? ) a na vonkajšiu časť viečka som naniesla tmavý bordovo-slivkový tieň.


Náásledne (aby som nevypadala tak, akoby som sa snažila na svojich očiach vytvoriť nejakú novú vlajku mojej vlastnej imaginárnej krajiny ˆ_ˆ ) tiene pekne medzi sebou rozmažem a to tým, že postupne na seba jednotlivé farby vrstvím.Tentoraz, keď tiene na viečku sú pekne medzi sebou prepojené, nanesiem bordový tieň aj do záhybu oka a pekne ho rozmažem.FINAL TOUCHES ( musím sa priznať že mi na výške chýba tá taká klasická angličtina, keď sme medzi sebou aj v angličtine konverzovali .... teraz si musím vystačiť len s tým, že po anglicky vediem dialógy len sama so sebou ( v mojej hlave ) ) :
Svetľučký tieň s podtónom do žlta ( aby krásne ladil ) pod obočie, taktiež opäť do vnútorného viečka, bordový tieň na spodné viečko, linka s chvostíkom a 2 vrstvy maskary, na ktorú som napísala ódu tu : ŤU

A celý look máme hotový:) Čo naň hovoríte ? Páči sa vám ? Dúfam, že áno, lebo mne veľmi... na to, že som ani nevedela , čo robím, myslím že to vypadá celkom fajn :) 
Inak konečne som skončila v práci, kde som brigádovala 2 mesiace v kuse, skoro tam vypľula dušu na všetkých tých presčasoch, “fuškách “ cez soboty alebo sviatky... TAKŽE ! Mám konečne týždeň voľno tieto prázdniny, kým mi začne opäť škola, tak sa vám  budem snažiť povenovať ešte čo najviac to ide :) 
Hádam na blog znovu cez semestre nezanevriem, no sľúbiť to nemôžem, pretože ... povedzme si úprimne.... ako tak “kvalitný“ článok zaberie aj pár hodín práce a keďže mám školu od pondelka do piatka... budem mať čas nafotiť vám niečo len cez sobotu, keďže v nedeľu vždy cestujem späť na intrák... No nevadí, uvidíme :)
Mám pre vás ešte pár článkov prichystaných, tak sa máte na čo tešiť :) 
Užívajte život,
Kika

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...