snow

sobota, 18. júla 2015

Po skoro ročnej odmlke ...

Ako začať písať článok na blogu po skoro ročnej odmlke .... Poviem vám, ide to ťažko....  Mám pochybnosti, či tento článok uvidí niekto z tých, ktorí ma doteraz odoberali, lebo na mňa už určite zabudli .
Som mizerná blogerka  ( ak sa vôbec tak môžem nazvať ), priznávam..
Ako sa hrabem v starých článkoch, vidím medzi článkami mesačné prestávky, inokedy som dávala články každý deň, začala som nespočetne veľa challengí, ktoré sa týkali líčení, rôzne “rubriky“, v ktorých nieje ani po  5 článkov...
Som nespoľahlivá, čo vám poviem.
Blogu sa venujem vždy hlavne cez letné prázdniny, kedy mám času habadej, inak naň úplne zabúdam ... alebo mám pocit, že to nemá žiaden zmysel, tak načo vôbec niečo takto verejne zdieľať.
Posledné dni nad ním znova uvažujem, dokonca už mám prichystané foto líčenia dopredu, čo sa stalo málokedy,  väčšinou som fungovala na tom princípe, že čo som vytvorila, to som pofotila a rovno to s vami zdieľala.
Blog bol doteraz zablokovaný, mala som k nemu prístup len ja, lebo som mala pocit, že aj tak tam nik nebude mať čo hľadať a vôbec mi nezáležalo na tom, že počet zobrazení  môjho blogu nemá šancu stúpnuť.
Keď som otvárala môj blog, hneď som vedela, že najskôr musia nastať  “kozmetické zmeny“ jeho vzhľadu, lebo to ako vypadal, sa mu už vôbec nepáčilo. Tu máte na porovnanie  :

Takisto som zablokovala pár článkov, pretože s odstupom času vidím, že boli hrozné a nie som s nimi spokojná, ale nebojte, neprichádzate o nič, isto boli hrozné :D
Musím sa priznať, že mi to dosť chýbalo..... Či už líčenia, takisto aj písanie článkov, ale hlavne vaša odozva. Lebo nič neurobí blogerku šťastnejšou než vedomie, že niekto rád číta jej blog a dokonca venuje aj pár sekúnd svojho života a zanechá nejaký komentár. Potom nemám pocit, že to robím len pre seba, ale aj pre vás.
Tento rok som na blog nemala vôbec ale vôbec čas a úprimne..... úplne som naň zabudla. V septembri som nastúpila na prvý ročník na vysokej škole a musím uznať, že mi to dosť zmenilo život.
Zrazu, po xy rokoch som bola niekoľko kilometrov od môjho domova, rodičov, psa, mojej izby, súkromia ...  Po ôsmich rokoch som mala nových spolužiakov, nových učiteľov, žila som v cudzom meste....


No zvykla som si a takýto život milujem :)  Ale o tom možno niekedy inokedy...

Konečne mám voľno už aj ja, úspešne som doskúškovala a môžem sa naplno venovať sebe, knihám, priateľovi, rodine a v neposlednom rade aj blogu :) Modlím sa, nech mi toto nadšenie vydrží aspoň do konca prázdnin a nech odomňa neuvidíte ďalší článok až o rok.... znova... tak... hádam sa vidíme už zajtra :)
Kika

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...