snow

utorok, 9. septembra 2014

Jesené Bordovo zlaté Líčenie/ FOTO POSTUP ( Fall burgundy eye makeup )

Ahojte :)
Máte už aj vy jesennú náladu tak ako ja ? Viem, viem, všetky si prajeme aby bolo ešte leto, ale to sa čím ďalej tým viac stáva minulosťou, ako nám počasie dáva vedieť :)
Nevadí, ja milujem skoro všetky ročné obdobia, okrem jari, keď je všade len blato a štrk, ktorý ostane po zime. A preto sa teším aj na jeseň ! Toľko inšpirácie prichádza s farebnými listami.
A mne sa k jeseni hodí bordová farba. Dúfam, že sa vám toto líčenie bude páčiť, načerpáte inšpiráciu a odvahu nosiť výraznejšie líčenie :) Na konci mám pre vás jednu otázočku, dúfam že mi na ňu odpoviete. Tak a poďme na to :)1. Na celé oko nanesieme bázu, alebo tuhší korektor ktorý zapudrujeme. Spraví to ten istý job :)

 2. Do očného zábyhu nanesiem béžový tieň s podtónom do žlta. To nám pomôže dokonale rozblendiť bordový tieň do stratena .


 3. Na celé pohyblivé viečko nanesieme bordový očný tieň. Pre väčšiu pigmentáciu ho do viečka vťupkáme.

 4. Ďalší krok je zormazanie do stratena. Pre krajší efekt som na to použila hnedú s nádychom do červena. 


 5. Pre stmavenie looku som do vonkajšieho kútika naniesla čierny tieň, ktorý som následne poriadne rozblendila. 6. Prichádza kráska líčenia - a to zlatý tieň, ktorý nanesieme do vnútorného kútika. Krásne to prejasní celé oko a zaujme každý pohľad ;) Svetlý lesklý tieň pod obočím je samozrejmosťou. 


 7. Nakoniec už len nanesieme linku podľa preferencií a nanesieme maskaru :)


Tak ako sa vám páči dnešné líčenie ? Išli by ste s ním medzi ľudí ? Budem rada, ak zanecháte komentár s vaším názorom :3
PS: Mohli by ste mi odporúčiť nejakú tekutú očnú linku z drogérie?? Aká je vaša obľúbená ?? Moja došla a momentálne neviem, ktorá by ju nahradila :)
Prajem krásny deň,
Kika 

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...