snow

sobota, 15. februára 2014

Keď si človek na mestskom výpredaji kúpi MACMožno to poznáte, možno nie.
Do schránky vám príde letáčik, že sa vo vašom meste uskutoční výpredaj.
Nič značkové, nič  " slávne" . Obyčajné veci. Ja už tam ani oblečenie nechodím kupovať, skôr len to ich "harampádí" typu : ceruzky na oči, perá, kľúčenky, tiene ....
A tak som si tam ryla aj tento štvrtok .... v lakoch, ceruzkách atď. Nič ma nejako extra nezaujalo, až keď som neprišla ku ďalšiemu košíčku. 
Zaostrila som  a začala sa smiať.
Našla som tam totiž Mac ceruzky.

Áno, nebojte sa , viem, že to nieje Originál. Ani netuším, či vôbec MAC má vysúvacie ceruzky. Ceruzky, ktoré dokonca môžete použiť aj na oči aj na ústa :) Ale za neuveriteľných 2O CENTOV za každú som ich tam proste nemohla nechať :)

Logo sa celkom podobá, nie ? ;o)Farby sú skvelé. Ja som si zobrala čiernu, modrú, bronzovú (?), ružovú a bordovú. Zobrala som si skoro všetky čo tam mali, nechala som tam len zelenú, ktorú viem, že by som určite nevyužila :)

Farby sú to krásne, to musíte uznať :) Všetky krásne pigmenované, až na tú čiernu...


Ďalej som si zobrala aj tieto dve ceruzky. Len aby sa nepovedalo, keď kazdá stála 15 CENTOV.

Pigmenácia je taktiež skvelá, čierna je krásna čierno- čierna no bohužiaľ mi foťák dosť zožral farby, takže to tak nevypadá...
Nemohla som tam nechať ani tieto dva nádherné tiene, ktoré viem, že rozhodne využijem. Farby sú to krásne, skvele pigmentované, pomerne veľké ( vačšia gramáž ako u Essence mono tieňov) a stáli len a len 35 centov za kus :)
Hnedá sa skvele hodí do očného ohybu a svetlá lesklá béžová s nádychom ružovej sa nádherne hodí či už na rozjastnenie očí, ale aj tváre :)


A nakoniéééc vec, z ktorej som najviac nadšená :) Dlho som pokukovala po drogériách, no nikde tento štetec nemali a tu ho mali za neuveriteľné 1,5O eura! Je krásne jemný, hustý a .. a... ja ho proste milujem :)
Skvele sa dá použiť či už na púder, ale aj na rozjastňovač, bronzer a aj lícenku :) Veľmi multifunkčný štetec :)


 Boli ste aj vy niekedy na takomto výpredaji ? Kde sa u vás koná ? U nás je to vždycky v kine, kde je na to dostatok miesta :)
Kúpili by ste si odtiaľ nejakú tú kozmetiku ? Ja rozhodne áno :)
Neľutujem nič ( aj keď to bolí, je to dobrá bolesť ), už mnoho krát som tam nakupovala hlavne tiene s trochu "šialenými odtieňmi", ktoré používam hlavne pre moje kreácie na blogu :)
Čo vy a "fejky" ? Kúpili by ste si ich ?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...