snow

nedeľa, 4. augusta 2013

Essence NEBEZPEČNÝ odličovač očí

Predvčerom pri natieraní plotu u babky som počula v rádiu správu čo ma dosť zamrzela. A to, že odličovač očí od Essence je škodlivý.
Na stránke pluska som si prečítala zaujímavé veci :
"Obsahuje baktériu Burkholderia Cepacia, ktorá sa vyskytuje v spodných vodách, pôde a na rastlinách," informoval hlavný hygienik Ivan Rovný. Baktéria môže podľa neho u ľudí s veľmi oslabenou imunitou, spravidla pitím zaťaženej vody, vyvolať infekciu.
ÚVZ upozorňuje, že viditeľným znakom zaťaženia výrobku pod názvom Essence eye make up remover oil-free baktériou môže byť, že zvyčajne číra kvapalina je mútna, resp. mliečna a vykazuje šmuhy.
Spoločnosť Cosnova ÚVZ informovala, že na základe vlastnej kontroly kvality zistili, že šarža DE.AB.17 vyššie uvedeného výrobku nezodpovedá požiadavkám výrobcu na kvalitu.
Stiahnutie z predaja sa tak podľa ÚVZ vzťahuje výhradne na uvedenú šaržu. "Všetky ostatné šarže výrobku zodpovedajú kvalitatívnemu štandardu," podotýka úrad.
Výrobok sa sťahuje aj od koncového spotrebiteľa. Zákazníci ho môžu vrátiť a v prípade otázok akéhokoľvek druhu sa môžu informovať na e-malovej adrese quality.support@cosnova.com.

Som rada že som si tento odličovač nekúpila, pretože sa tak skoro stalo. Asi pred mesiacom som si bola kupovať odličovač na oči a predavačka mi silou mocou chcela predať tento. Bol lacný a pomerne veľký no ja som si radšej kúpila odličovač od Nivei a musím povedať že som spravila dobre :)
A čo vy? Máte ho doma ??? 

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...