snow

streda, 24. júla 2013

Easy peasy nail art for short nails 4 :)

Ahojté :)
Dnes som sa vám rozhodla ukázať ďalší z mnoha jednoduchých dizajnou na krátke nechty :)
Od začiatku prázdnin si snažím pravidelne lakovať nechty, no takmer vždy to dopadne tak, že už po jednom dni ma prestanú baviť tak si ich začnem šúpať. Viem, hnusný zlozvyk ale neviem sa toho zbaviť (!). Preto si čoraz častejšie vymýšľam rôzne arty, niečo, čo mi je ľúto hneď zoškrabať.
Vzor, ktorý vám dnes ukážem mám na nechtoch už druhý deň čo je pre mňa rekooord ! :D
Nechty si lakujem hlavne preto, lebo sa mi strašne lámu a zakaždým keď ich mám nenalakované tak sa mi kraj niektorého nechtu o niečo zadrapne a potom ich musím všetky ostrihať :/
Nič to, poďme k veci :D

Dneska tu mám jeden ( podľa mňa) krásny dizajn na nechty ktorý určite zaujme pozornosť. Myslím, že veľa toho spraví kombinácia trblietavého a čierneho laku :)
 POSTUP :
Na nechty som ako prvé naniesla jednu vrstvu čierneho laku od Golden Rose v odtieni... okej asi to nemá odtieň, nikde ho nevidím :D Počkala som kým uschne a potom som naň naniesla jednu vrstvu nádherného trblietavého laku Golden Rose v odtieni 302. Je to krásna farba, a musím povedať že kúpou tohto laku som získala oveľa viac lakov ( obrazne) . Vysvetlenie - tento lak získa na každom odtieni podkladového laku úplne inú dimenziu :)
Znova som počkala kým uschne a potom som pomocou tenkého maliarskeho štetčeka nakreslila čierne trojucholníčky, ktorých špice smerovali do stredu nechtu. Kreslila som ich tak, aby smerovali do medzier trojuholíkov oproti, čím vznikol cik-cak efekt :)
Nakoniec som naniesla vrstvu top coatu a je to ! :)


Páči sa vám tento nail art ?? :) Určite mi dajte vedieť ;)
Kristín

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...