snow

štvrtok, 25. apríla 2013

LIDL Dekoratívna kozmetika ???

Ahojte :))
Dneska tak trošku netradične. Predvčerom som si všimla, že v Lidli budú mať beauty týždeň ... A nemohla som tomu uveriť ! Predsa len, lidl tu v meste máme už asi 4 roky, letáky prichádzajú každý týždeň a niečo takéto sme tu ešte nemali :))
Len  za 1,99€ predávajú make upy, lesky na pery, rúže,maskary, laky na nechty .... Laky aj rúže vyzerali skvelo, rúže boli vážne veľké a laky mali 10 ml, úžasné odtiene ... .ale ..... nemám prachy :) :D
No tomu Make upu som predsalen neodolala .... 3O ml make upu ??? Kde inde niečo takéto kúpite ???

Na výber mali 4 odtiene - od O po 4 pričom jednotka už bola vypredaná . V podstate celý ich stojanček bol už poloprázdny a to tovar vyložili iba dneska :))
Ja som si kúpila  O- čiže najsvetlejší odtieň. Keďže som biela ako stena, aj tento make up mi je o trošičku tmavší, ale na leto je úplne super :)
Obal sa mi veľmi páči, je jednoduchý čierny a make up dávkujete stlačením tubičky, čo mám omoc radšej ako pumpičku :)

 Otvor na make up je tiež super, pretože je malinký :)

 Fotka bez Make upu :Fotka s Make upom. Ako môžte vidieť, je o trochu tmavší ako moja pleť. Kryje stredne čo som vážne nečakala :) Myslela som si že to bude ľahučký make up ale toto ma milo prekvapilo :) Zapracovala som ho so Stipple štetcom od E.l.f. u :) Môžte vidieť pár šupiniek ale to je moja chyba, pretože som si nenakrémovala tvár :)Make up nerobí žiadne čmuhy ani mapy :)
Zhrnutie : Takéto vlastnosti make upu by som dala drahým make upom a nie make upu od značky Cien :) Pre mňa maximálna spokojnosť : či už cena, krytie, farba, vpracovanie do pleti :))
Rozmýšľam, že si zbehnem ešte pre jeden, do zásoby :)) 
 A čo vy?? Videli ste už niekedy túto kozmetiku v Lidli ? :))
PS: ešte 5OO zobrazení nášho blogu a máme tu GIVEAWAY :))

Krásny deň,
Kristín :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...